Obserwatorzy

niedziela, 8 września 2013

Friends ;)

Chyba każdy już zna te uczucie, gdy nasza przyjaciółka zaczyna się kolegować z osobą, której nie lubimy lub wcale nie znamy. Albo, gdy nasza bliska osoba na przykład przyjaciółka czy przyjaciel zostawił nas po przez głupie ploty. Uwielbiam opisywać takie tematy związane z przyjaźnią, uwielbiam wtedy się z wami otwierać. I tylko dodam, że przed ostatnim wczorajszym postem było bardzo dużo, jak na mój blog, wyświetleń i za to wam dziękuje.
Przyjaciela nie da się kupić. Prawdziwy, nie kupiony przyjaciel nie będzie zwracał na głupie plotki. Znam osoby, które są prawdziwymi plotkarzami. Według mnie plotki tylko rozpuszczają, ponieważ nie mają nawet koleżanki czy kolegi. Robią to tylko, aby inne osoby tak samo cierpiały jak one.
Plotkarze zwykle są samotni, ale tych chwilowo uzyskują przyjaciół, gdyż rozpuścili jakąś plotę.
Dla mnie to nie ma najmniejszego sensu.

Wiele dziewczyn zastanawia się jak odnaleźć swoją przyjaciółkę. Na pewno i w waszej szkole gromadzi się paczka, którą wszyscy lubią. Prawda niestety jest straszna. Połowa szkoły lubi tylko te wredne osoby. Nie chodzi już w tych czasach o piękność czy ubrania. Ale nie musicie być wredni. Chyba przecież  nie chcecie należeć do tej grupki? Po co!? Wystarczy, że zagadacie do tych mniej lubianych osób lub bardzo cichych. Może właśnie w nich jest coś niezwykłego, otwórzcie ich. Bądzcie mili.., dajcie spisać zadania domowe, zaproś kilka dziewczyn na pizzę. Dzięki temu odnajdziesz nie jedną koleżankę. Ale nigdy nie zostawiajcie swojej przyjaciółki w potrzebie.

Zostań zauważalna i uśmiechnięta! To też bardzo pomaga, przecież nikt nie lubi osób, które wiecznie siedzą w kącie, smutni. Otwórzcie się i się uśmiechajcie, to jeden z najważniejszych kroków do przyjaźni!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz